Vysoká škola zaměřená na kynologii.


Pokud patříte mezi milovníky psů a chtěli byste se stát opravdovými odborníky s diplomem, máte příležitost. Česká zemědělská univerzita v Praze nabízí studijní obor Kynologie, či Asistenční služby se zvířaty.Vysoká škola zaměřená na kynologii.

Vysoká škola zaměřená na kynologii.

Pokud patříte mezi milovníky psů a chtěli byste se stát opravdovými odborníky s diplomem, máte příležitost. Česká zemědělská univerzita v Praze nabízí studijní obor Kynologie, či Asistenční služby se zvířaty.

Můžete studovat jak prezenčně, tak distančně a získat tak cenné zkušenosti. Kromě klasických přínosů studia je odměnou za úspěšně absolvované studium titul Bc. či Ing. Během studia máte dokonce možnost vstoupit do programu výcviku asistenčních psů, se kterým během studia pracujete a připravujete jej na jeho cestu do služby asistenčního psa.

Studenti této univerzity nacházejí velmi dobře uplatnění na trhu práce a získávají hodně praktických zkušeností i studijních informací. Pokud tedy uvažujete o studiu na vysoké škole, neváhejte a podívejte se na možnosti nabízeného studia a jednotlivých programů.

Líbí se: 0