Spí s Vámi mazlíček v posteli?


Pejskaři se dělí na dvě poloviny. Ti, kteří se psem sdílejí i pelech a naprostí odpůrci psů v posteli. A´t už se řadíte mezi jakoukoliv skupinu, je dobré si přečíst pár argumentů obou stran. Pojďme do toho!Spí s Vámi mazlíček v posteli?

Spí s Vámi mazlíček v posteli?

Pejskaři se dělí na dvě poloviny. Ti, kteří se psem sdílejí i pelech a naprostí odpůrci psů v posteli. A´t už se řadíte mezi jakoukoliv skupinu, je dobré si přečíst pár argumentů obou stran. Pojďme do toho!

Proč ne:

·      Nacucané klíště na polštáři – ruku na srdce, určitě už se někomu povedlo najít doma odpadnuté nasáklé klíště. Takový nasáklý kamarád na polštáři, není úplně parádní doplněk saténového povlečení.

·      Blechy- lůžkoviny jsou jejich rájem, ať už se o psa staráte sebevíc, vždy si může nějakou tu blešku přinést, než zahyne, může se ze psa přemístit do Vaší postele.

·      Odčervení nebo kontrola trusu psa. Pes může být začervený a sdílené lože zvyšuje riziko nákazy. Ovšem není pravdou, že čím více odčervuji, tím zdravějšího psa mám. Doporučujeme spíše zaplatit koprologické trusu a podle výsledku se zařídit. Není nutné cpát psa chemií, pokud žádné červy nemá. Spíše mu můžete uškodit.

Proč ano:

·      Pes léčí zlomenou duši, aneb kouzlo canisterapie. Pokud se člověk cítí osaměle, nebo jej jen napadají chmurné myšlenky, tak pes jej z nich zaručeně dostane.

·      Pocit bezpečí zajišťuje pes dokonale. Kromě toho funguje jako bezpečný alarm. Pokud by Vás v noci navštívili zloději, rozhodně vaši postel ubrání.

·      Protože prostě jo! Protože prostě pes chce být všude s Vámi. A Vám je dobře s ním. J

Líbí se: 0