Sbírání exkrementů k pejskařovi patří!!!


Zejména ve velkých městech v sídlištních lokalitách se často setkáváme s otrávenými návnadami, či pohozenými buřty se špendlíky a podobně. Důvod je prostý, nenávist vůči psům.Sbírání exkrementů k pejskařovi patří!!!

Sbírání exkrementů k pejskařovi patří!!!

 

Zejména ve velkých městech v sídlištních lokalitách se často setkáváme s otrávenými návnadami, či pohozenými buřty se špendlíky a podobně. Důvod je prostý, nenávist vůči psům.

Sama jsem vášnivou pejskařkou, ale popravdě, přejít v našem sídlišti po trávníku, je někdy takový malý Spartan race. Obtěžkaná taškami s nákupem, poskakuji po trávníku v kramflících a snažím se si ,,nenabrat,, . Teď si představte, že máte malé dítě a to vyjde před vchod a exkrement od rotvajlera, je celý jeho. To nejednu utahanou moderní matku rozčílí. Dalšími oběťmi jsou důchodci, kteří mají zároveň dostatek času, návnady rozházet. Jistě máte v okolí nějakou tu babču, která si pěstuje růže před vchodem, pečlivě shrabává listí a zametá. Když jí do jejího teritoria denně položí bobek 20 jorků z okolí a 5 německých ovčáků pokropí květenu, válka je na světě.

Proto je v zájmu všech pejskařů to, aby nenaštvávali moc lidí. Ono když budete venčit psa v lokalitě, kde na Vás denně pokřikují lidé z oken, zda byste si mohli to lejno uklidit, budete se bát po tmě psa pustit z obojku, aby Vám něco nesezobnul, tak to pro Vás jistě příjemné nebude. Proto skočte do zverimexu, kupte designový držák na pytlíky, se kterým budete ještě vypadat dobře a buďte zodpovědný pejskař. Čím více nás uvědomělých bude, tím méně idiotů, bude mít důvod trávit naše miláčky.

 

Líbí se: 0