Prodlužte si léto se zmrzlinou, která prospěje Vašemu mazlíčkovi!!


Malá rodinná mlékárna se rozhodla nastartovat nový projekt, který jsme se rozhodli podpořit, protože si myslíme, že tenhle produkt je prostě hit letošního léta. Obsahem psí zmrzliny je plnotučný bílý jogurt, který neobsahuje žádné nesmyslné přídavky, kromě meruněk, které této pochoutce dodávají jedinečnou chuť.Prodlužte si léto se zmrzlinou, která prospěje Vašemu mazlíčkovi!!

Prodlužte si léto se zmrzlinou, která prospěje Vašemu mazlíčkovi!!

Malá rodinná mlékárna se rozhodla nastartovat nový projekt, který jsme se rozhodli podpořit, protože si myslíme, že tenhle produkt je prostě hit letošního léta. Obsahem psí zmrzliny je plnotučný bílý jogurt, který neobsahuje žádné nesmyslné přídavky, kromě meruněk, které této pochoutce dodávají jedinečnou chuť.

Na zmrzlině jsme shledali pouze jediný problém a tím je velikost balení J, neboť když jsme jej dali našemu redakčním Jack russlovi a zároveň fence Rotvajlera, tak se ,,Rotvík,, během pár minut sápal na zmrzlinu Jacka a ten z toho rozhodně nadšený nebyl.

Pokud patříte mezi milovníky léta a chcete si jeho atmosféru udržet v pohodlí domova, co nejdéle, mlsejte u televize zmrzlinu nejen Vy, ale dopřejte ji i Vaše pejskovi. Pejsek bude nejen spokojený, ale zároveň prospějete i jeho zažívacímu traktu, díky obsahu jogurtových bakterií.

Líbí se: 0