Proč je Česká republika rájem množíren?


Denně čteme příspěvky na internetu o tom, že byla objevena množírna, kde psi žijí v klecích ve sklepu. Nikdy neviděli denní světlo, nikdy nebyli na procházce s páníčkem venku, neznají trávu, neznají volný pobyt. Žijí zavření v malých klecích, které jsou naštosované jedna na druhé. Psi ze svrchních klecí kálejí a močí pod sebe na klece psů pod nimi. Zhnisané oči, záněty uší a srsti. Vyhřezlé dělohy, mrtvá shnilá štěňata kolem feny, která nedávno porodila. Tohle vše se naskytne při pohledu do kobky, kde tato ,,chovná zvířata,, prožijí život, dokud jsou plodná.Proč je Česká republika rájem množíren?

Proč je Česká republika rájem množíren?

Denně čteme příspěvky na internetu o tom, že byla objevena množírna, kde psi žijí v klecích ve sklepu. Nikdy neviděli denní světlo, nikdy nebyli na procházce s páníčkem venku, neznají trávu, neznají volný pobyt. Žijí zavření v malých klecích, které jsou naštosované jedna na druhé. Psi ze svrchních klecí kálejí a močí pod sebe na klece psů pod nimi. Zhnisané oči, záněty uší a srsti. Vyhřezlé dělohy, mrtvá shnilá štěňata kolem feny, která nedávno porodila. Tohle vše se naskytne při pohledu do kobky, kde tato ,,chovná zvířata,, prožijí život, dokud jsou plodná.

Jakmile přestanou zabřezávat a rodit, ,,chovatel,, je naloží do auta a vysype v lese, popřípadě zabije. Smutný život, že jo. Ale proč tomu tak je? Všechny tyhle strasti jsou proto, aby si někdo namastil kapsu. Namnoží štěňata, nedá do nich korunu a prodá je. Na inzertních serverech můžete vidět inzeráty na hned několik ras psů, většinou jsou to modní plemena jako jorkšírský teriér či čivava. Štěňata z oficiálních chovatelských stanic stojí v průměru od 10 000,- Kč. Štěně ze sklepa Vás vyjde na 5000,-. No nekup to. Podpoř sklepní chov. Prodají jeden vrh, obstarají další.

Tímto jsme Vám chtěli naznačit, abyste při vybírání nového člena rodiny přemýšleli nad tím, v jakých podmínkách žije jeho matka. A zda nepodporujete nějaké humusáky, kteří mnohdy nepracují, žijí na dávkách a ještě ubližují němým duším.

Líbí se: 0