Opravdu štastný Lucky


Příběh se štastným koncem, aneb teď už opravdu štastný Lucky. Lucky byl dlouhodobě zavřený v bytě, kde zůstal po odjezdu jeho majitelky do nemocnice. Paní odjela do nemocnice a o psa se měl starat její syn. To jakým způsobem se o pejska postaral, můžete vidět na přiložených fotografiích.Opravdu štastný Lucky

Příběh se štastným koncem, aneb teď už opravdu štastný Lucky. Lucky byl dlouhodobě zavřený v bytě, kde zůstal po odjezdu jeho majitelky do nemocnice. Paní odjela do nemocnice a o psa se měl starat její syn. To jakým způsobem se o pejska postaral, můžete vidět na přiložených fotografiích.

Ovšem nutno říci, že do takového stavu se pes nedostane během 14cti dnů, kdy majitelka byla v nemocnici. V bídě a nedostatku péče musel žít pejsek už delší dobu. Situace nebyla lhostejná pouze sousedům a to až v posledních dnech, kdy údajně neslyšeli pejska déle štěkat. Oslovili spolek pro ochranu zvířat, prostřednictvím internetové sítě. Nikdo ovšem nemohl dorazit na místo a psa zkusit z bytu dostat. Samotní sousedé se k ničemu také neměli. Až parta dobrovolnic z Plzně a Rokycan se rozhodla jednat. Spojila se se synem dcery, který nakonec na adresu, kde měl pes být, dorazil. Zde čekala dobrovolnice, která se ještě před termínem schůzky obrátila na městkou policii, která sídlí v těsné blízkosti bytu. Tam ovšem byla vykázána, že nemohou sloužit. Dobrovolnice to nevzdala a vyrazila tedy s mužem do bytu sama. I přes napjatou situaci, kdy vystrašený pejsek nechtěl vylézt ze svého úkrytu, za asistence podroušeného syna majitelky, se podařilo dobrovolnici pejska odchytit a odvést ho do bezpečí.

Následovalo tříhodinové stříhání, kdy bylo ze psa odstraněno několik kg zplstnatělé srsti. Lucky se mohl konečně normálně pohybovat a z klepající hromádky neštěstí se stal pejsek překypující energií a rozdávající hromadou lásky.

Lucky momentálně hledá nový domov prostřednictvím Facebooku, na základě jeho fotek se ozvalo několik lidí, kteří si najednou vzpomněli na pejska, který byl opravdu zanedbaný, když ho panička venčila,  a prý jim ho bylo i líto. Nikdo ovšem nepomohl, nikdo nikam nezavolal. Proto bychom chtěli prostřednictvím Luckyho příběhu poprosit všechny, ať tyhle situace nepřehlíží, protože lidé mohou zavolat pomoc, ty zvířecí duše si bez nás pomoci nedokážou.

Pokud byste chtěli Luckymu nabídnout nový domov, obraťte se na telefonní kontakt : 777 460 112. Lucky miluje lidi, nemá problém s ostatními zvířaty a zvládá základní povely. Přejme Luckymu štěstí a nebuďme lhostejní k cizímu neštěstí!

Nebuďme slepí!

Líbí se: 0