Ohlávky a postroje pro psy Halti


Máte psa, který tahá. Pejska, který pochází ze špatných podmínek, všeho se bojí. Ať už se jedná o psa, u kterého selhala výchova, nebo o jiný případ, můžete vybrat ze spousty pomůcek.Ohlávky a postroje pro psy Halti

Ohlávky a postroje pro psy Halti

Máte psa, který tahá. Pejska, který pochází ze špatných podmínek, všeho se bojí. Ať už se jedná o psa, u kterého selhala výchova, nebo o jiný případ, můžete vybrat ze spousty pomůcek.

Ohlávka- doporučujeme zakoupit renomovanou značku Halti, která prodává opravdu profesionální produkt. Ohlávka dokáže usnadnit vedení psa, který je bázlivý, temperamentní či agresivní na ostatní psy. Spousta novopečených maminek, které musejí skloubit venčení psa a dítěte v kočárku, si nemohou ohlávku dovynachválit. Ono vést brazilskou filu z útulku, která nepoznala výchovu a kormidlovat s kočárkem, není jen tak jednoduché. 

Ohlávka je vyrobená z kvalitních materiálů a připíná se na klasické vodítko. Pokud pes začne na vodítku trojčit, zlobit, či chce zaútočit na jiného psa, tak mu jeho vlastní síla působí na hlavu, kterou tlačí dolu a zamezuje otevření jeho tlamy. Někteří psi se mohou ve vzteku ohnat i po svém pánu. Proto ohlávka může být spolehlivým a rychlým řešením.

Postroj- dobré řešení pro psy, kteří rádi tahají a jejich páníček se bojí poškození krční páteře psa z neustálého tlaku a přetěžování krku psa. Postroj zároveň umožňuje mít psa pod kontrolou, aniž by se z něho snadno vyvlékl. Z obojku se pes vysmekne snadněji, postroj jej jen tak nepustí. Na trhu je mnoho řešení a variant, záleží jen na představě a finančních možnostech majitele. 

Líbí se: 0