A co dáváte Vašemu psovi Vy?


Momentálně se moje ,,pejskařské,, okolí rozdělilo na dva tábory, kdy jedni krmí různorodé značky granulí a druzí podlehli krmení ve stylu Barf. Já mezi tábory přebíhám, neboť máme psů celkem 6 a část, která je u rodičů, je krmena výhradně granulemi. Naopak moje fenky, které jsou u mne, jsou nově krmeny přirozenou stravou.A co dáváte Vašemu psovi Vy?

A co dáváte Vašemu psovi Vy?

Momentálně se moje ,,pejskařské,,  okolí rozdělilo na dva tábory, kdy jedni krmí různorodé značky granulí a druzí podlehli krmení ve stylu Barf. Já mezi tábory přebíhám, neboť máme psů celkem 6 a část, která je u rodičů, je krmena výhradně granulemi. Naopak moje fenky, které jsou u mne, jsou nově krmeny přirozenou stravou.

Proč jsem se rozhodla krmit právě Barfem? Nejprve nutno říci, že na syrové stravě mám fenky Jack russla a Yorskšíra. Důvodem změny v krmení byla neustálá kožní alergie a hlavně nechuť fenek po nějaké době ke granulím. Tento problém jsem řešila neustálou změnou krmiva a vybíráním granulí, které nebudou obsahovat kuře a budou bez obilí. Vzhledem k tomu, že Yorkšírka je už starší, přidávám jí do krmiva několik doplňků stravy. V granulích se mi ji nikdy obalamutit nepodařilo, ale pokud přípravky zamíchám do masa, doslova je vdechne.

V krmení ve stylu Barf jsem stále ještě nováček, ale rozhodla jsem se, že Vám pár mističek do budoucna nafotím a napíšu různé postřehy a tipy, nebo´t musím říct, že pro psy, kteří trpí nechutenstvím či alergickými problémy, je to opravdu to nejlepší. Naše holčičky jsou toho důkazem.

Líbí se: 0