5 tipů na Vánoční dárek pro Vašeho psa


Vánoce se kvapem blíží. I toho sebevětšího gaučáka potěší některý z těchto dárečků. Vybrali jsme pro Vás několik tipů, které jsou cenově dostupné a pejska zabaví, některé i utahají J5 tipů na Vánoční dárek pro Vašeho psa

5 tipů na Vánoční dárek pro Vašeho psa

Vánoce se kvapem blíží. I toho sebevětšího gaučáka potěší některý z těchto dárečků. Vybrali jsme pro Vás několik tipů, které jsou cenově dostupné a pejska zabaví, některé i utahají J

1.   Sušená vepřová noha- skvělá pro psy, kteří tráví hodně času sami, její rozcupování zabere psovi celkem dost času. Pořizovací cena kolem 60ti Kč. Je to lehce stravitelná a přírodní pochoutka.

2.   Sušené plíce- perfektně smradlavé, to je to, co psi milují. Můžete je využít jako odměny při cvičení, ale předpokládáme, že kvůli jejich ,,parfému,, je psovi dáte hlavně v době, kdy nebudete doma J. Cena dle velikosti balení – od 50ti Kč.

3.   Sušené hovězí maso- v nabídce jsou malá i velká balení, kterému odpovídá i velikost masových kousků. Větší kusy zabaví psa v době Vaší nepřítomnosti a menší jsou zase zdravou odměnou při pilování poslušnosti. Cena dle velikosti balení- od 60ti Kč.

4.   Létající talíř (Frisbee)- ideální pro aktivní psy, například když spěcháte do práce a víte, že je nutné psa utahat, aby neničil Vaše společné prostory. Pes se proběhne, zachytá si talíř ještě ve vzduchu, proskáče a Vy nemusíte naběhat dlouhé kilometry ještě za svítání. Cena od 50ti Kč.

5.   Kvalitní konzerva s vysokým obsahem masa- další lehce stravitelná pochoutka, obzvlášť psi, kteří jsou na granulované stravě, ji ocení. Cena dle obsahu masa- od 60ti Kč.

Veškeré pochoutky jsme otestovali v objednávce od firmy Vetamix, kde můžete pohodlně vybírat přes eshop v pohodlí domova. Odkaz na webové stránky naleznete v naší online databázi. https://www.zivotpsa.cz/obchod-pro-psy-vetamix.html

Líbí se: 0