30 Kč, které Vám mohou zachránit psa = jmenovka na obojek


Denně vídáme na facebooku, v rádiu, v televizi, že se ztratil nebo naopak našel pes. Spousta psů je vybavena čipem, ale ten třeba není zaregistrovaný v centrální databázi, přes kterou policie či veterinář ověřuje totožnost psa. Tím pádem se pes začne inzerovat na mnoha webech, stránkách záchytných kotců či se nechá vyhlásit v místním rozhlase. To všechno často trvá několik dní a pes mnohdy zcela zbytečně trčí v kotci útulku. Celý proces se může mnohdy o 100% urychlit, když je pes vybaven psí známkou, jmenovkou na obojku či kapsičkou na obojku, kam lze vložit adresu a telefonní kontakt.30 Kč, které Vám mohou zachránit psa = jmenovka na obojek

30 Kč, které Vám mohou zachránit psa = jmenovka na obojek

 

Denně vídáme na facebooku, v rádiu, v televizi, že se ztratil nebo naopak našel pes. Spousta psů je vybavena čipem, ale ten třeba není zaregistrovaný v centrální databázi, přes kterou policie či veterinář ověřuje totožnost psa. Tím pádem se pes začne inzerovat na mnoha webech, stránkách záchytných kotců či se nechá vyhlásit v místním rozhlase. To všechno často trvá několik dní a pes mnohdy zcela zbytečně trčí v kotci útulku. Celý proces se může mnohdy o 100% urychlit, když je pes vybaven psí známkou, jmenovkou na obojku či kapsičkou na obojku, kam lze vložit adresu a telefonní kontakt.

Někdo tvrdí, že to je zbytečnost, ale věřte, že spousta pejsků se nikdy ke svému původnímu majiteli nedostane, protože se jej prostě nepodaří dohledat a po určité době je nabízen k adopci. Tím pádem máme dvě zraněné duše, hledajícího pánečka, a pejska, který trčí v záchytném kotci a marně čeká na pána.

V nabídce je spousta možností, jak pejska označit. V nabídce jsou klasické psí známky, které se nechají vyrobit dle přání zákazníka a liší se hlavně velikostí. Jejich cena je příjemná, seženete ji spolehlivě do 100,- Kč. Další možností je kapsička na obojek – kovová či kožená. Nevýhodou těchto kapsiček je, že kovové se často rády rozšroubují a pes ji ztratí a kožené se při kontaktu s vodou poničí a údaje v ní rozmočí a ztrácí čitelnost. Další oblíbenou variantou je našití či natisknutí údajů přímo na obojek či kšíry. Je pouze na Vás, kterou možnost zvolíte. Věřte, že tato malá investice Vám může pomoci při ztrátě Vašeho parťáka !!!

Líbí se: 0